Tu jesteś:

Nowa inwestycja Yareal Polska w Warszawie

Nowy projekt Yareal Polska w stolicy

Klienci mogą już dokonywać rezerwacji apartamentów w nowej inwestycji spółki Yareal na warszawskiej Saskiej Kępie. W kameralnym budynku przy ulicy Londyńskiej 5 znajdzie się 27 apartamentów o powierzchniach od 35 do 164 mkw.

Projekt został zaprojektowany przez pracownię adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska. W trzypiętrowym budynku znajdzie się 27 lokali mieszkalnych – od jednopokojowych typu studio, po apartamenty z czterema sypialniami, przestrzennym salonem z kuchnią i tarasem, o powierzchni do 164 mkw. Dodatkowo na 2 kondygnacjach podziemnych znajdzie się parking oraz komórki lokatorskie.

Apartamenty na parterze posiadać będą własne ogródki o powierzchni od 20 do 220 mkw, zlokalizowane powyżej poziomu terenu części wspólnych oraz oddzielone od siebie gęstymi żywopłotami. Do lokali znajdujących się na wyższych kondygnacjach z kolei przynależeć będą duże balkony lub tarasy (o pow. do 46 mkw).

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2015 roku. Apartamenty dostępne są w cenach od 13,6 tys. zł/ mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×