Tu jesteś:

Nowa inwestycja TDJ Estate w Katowicach

Na działce o powierzchni 5 ha deweloper, we współpracy z pracownią architektoniczną Medusagroup, zrealizuje otwarte osiedle.

Na terenie znajdującym się przy skrzyżowaniu ulic Góreckiego i Nadgórników, w pierwszym etapie inwestycji zaplanowane zostały trzy budynki, w których powstanie łącznie ok. 300 mieszkań. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli wybierać spośród kawalerek, mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażach od ok. 27 do 223 mkw. Budynki zaprojektowane w pierwszej fazie projektu będą połączone parterem dedykowanym dla 12 lokali usługowych, których metraże wyniosą od 28 do niemalże 300 mkw. W części podziemnej przewidziano dwukondygnacyjny garaż.

W toku są procedury formalne. Inwestor na początku lutego otrzymał oficjalne warunki zabudowy dla pierwszego etapu inwestycji. Jej uruchomienie ma nastąpić w połowie 2018 r. W tym samym terminie ruszy także sprzedaż mieszkań i lokali usługowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×