Tu jesteś:

Murapol na Górnym Sląsku

Grupa Murapol wprowadziła do sprzedaży kolejne etapy dwóch inwestycji - Nowy Bażantów w Katowicach oraz  Śląskie Ogrody w Tychach. 

Katowicka oferta Grupy  Murapol została powiększona o 294 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 12,5 tys. mkw., natomiast tyski zasób mieszkaniowy zyskał kolejne 162 lokale o łącznym PUM obejmującym ponad 6,8 tys. mkw.

W stolicy Górnego Śląska deweloper wprowadził do sprzedaży drugi etap inwestycji Nowy Bażantów, powstające w budynku z 11 kondygnacjami naziemnymi oraz podziemną halą garażową, przeznaczoną dla 120 pojazdów. 

Druga wprowadzona do sprzedaży oferta to trzeci etap inwestycji Murapol Śląskie Ogrody w Tychach,  w dwóch budynkach z 6 kondygnacjami naziemnymi. Przewidziano wspólną kondygnację podziemną z halami garażowymi, w których łącznie powstanie 77 miejsc postojowych. 

Projekty obydwu inwestycji zostały opracowane przez architektów Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracowni architektonicznej należącej do Grupy Abadon Real Estate, która skupia segment wykonawczy holdingu. Obecne harmonogramy obydwu projektów przewidują rozpoczęcie prac budowlanych jeszcze w pierwszym kwartale 2018 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×