Tu jesteś:

Mostostal Warszawa buduje dla Vantage Development

Osiedle Vena, Warszawa Mokotów

Mostostal Warszawa sfinalizował kolejną umowę na budowę osiedla wielorodzinnego w obszarze dzielnicy Mokotów. Inwestycję o wartości  36,6 mln zł wykona dla jednej ze spółek celowych Vantage Development SA Oddział Centralny Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Artura Soczewicy. Według planu prace na budowie Vena Mokotów rozpoczną się tuż po Nowym Roku – jeszcze w styczniu.   

Oprócz budowy obiektów mieszkalnych w zakresie prac Mostostal Warszawa mieszczą się również prace związane z przygotowaniem infrastruktury oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Zespół mieszkaniowy, który wyrośnie przy ulicy Pory, będzie się docelowo składać z trzech budynków o zróżnicowanej wysokości. Obiekty będą posiadały od 4 do 7 kondygnacji i pomieszczą łącznie 183 lokale o podwyższonym standardzie. Deweloper przewidział w ofercie mniejsze mieszkania z balkonami, jak i większe połączone z tarasami czy też ogródkami. Na ostatnim piętrze znajdą się z kolei przestronne mieszkania z antresolami. Metraże poszczególnych mieszkań będą wynosić od 34 do 139 m2. Na parterze przewidziano powierzchnię komercyjną dla trzech lokali usługowo-handlowych. Mieszkańcy będą również mieli zagwarantowane miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Pory w dzielnicy Mokotów w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×