Tu jesteś:

Molo Park z ostatnią kondygnacją

Molo Park

Budowa apartamentowca Molo Park w Mielnie osiągnęła już ostatnią, piątą kondygnację. Deweloper Firmus Group zakontraktował sprzedaż blisko połowy z oferowanych łącznie 53 apartamentów. Molo Park jest jedenastym projektem inwestora w tym mieście.

Realizowana przez Firmus Group budowa apartamentowca Molo Park w Mielnie osiągnęła już ostatnią piątą kondygnację. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem, a zakończenie inwestycji planowane jest w połowie przyszłego roku. Apartamentowiec powstaje przy ul. Chrobrego na mierzei odcinającej Jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego. W ramach projektu powstaje budynek z 53 apartamentami. Na parterze do dyspozycji wszystkich gości znajdować się będzie całodobowa recepcja oraz kawiarnia. W budynku zaplanowano także halę garażową z miejscami parkingowymi. Z kolei na najwyższym piętrze Molo Park powstanie basen ze słonecznym tarasem połączony z sauną i salą fitness.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×