Tu jesteś:

Mayland i Developres kończą pierwszy etap osiedla Bella Dolina w Rzeszowie

Dobiega końca pierwszy etap budowy osiedla mieszkaniowego Bella Dolina w Rzeszowie. Docelowo, działające razem Mayland Real Estate Sp. z o.o. i Developres Sp. z o.o., oddadzą do użytku 1800 nowoczesnych lokali o łącznej powierzchni blisko 100 tys. mkw. To pionierski koncept Maylandu wykraczający poza obszar branży retail.

Osiedle Bella Dolina to pierwszy koncept Maylandu wykraczający poza duże obiekty handlowe. Mayland Real Estate Sp. z o.o. i Developres Sp. z o.o. utworzyły do realizacji tego zamierzenia spółkę celową. Finalnie Bella Dolina to 12 budynków mieszkalnych w niskiej i średniowysokiej zabudowie. Nowy kompleks mieszkaniowy powstanie w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa. Lokalizacja przy ul. Lubelskiej jest gwarancją dobrego dostępu do komunikacji publicznej oraz łatwego przemieszczania się na północną obwodnicę miasta, autostradę i lotnisko. Równocześnie jest to miejsce oddalone od miejskiego zgiełku.

Wszystko przebiega zgodnie z planem i w drugim kwartale 2019 roku 154 mieszkań o łącznej powierzchni 8 tys. mkw. będzie gotowych do zamieszkania. Ponad 75 proc. oferty zostało już sprzedane. W drugim półroczu rusza kolejny etap budowy nowego osiedla, który zakłada powierzchni powstanie kolejnych 200 mieszkań o łącznej powierzchni 11 tys. mkw.

Cieszy nas, że projekt jest realizowany zgodnie z założeniami. To najlepsze potwierdzenie naszych oczekiwań związanych ze współpracą z największym deweloperem w regionie. Satysfakcjonuje nas także skala inwestycji. W zasadzie nie odbiega ona od naszych dotychczasowych realizacji w branży sprzedażowej, a doświadczenie Maylandu bardzo się teraz przydaje – mówi Marcin Chołodziński, project manager z Mayland Real Estate.

Nazwa Bella Dolina zobowiązuje. Dzięki współpracy z Maylandem powstaje duży i nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wysokich walorach estetycznych. Właśnie takie projekty powodują, że nasze miasto plasuje się bardzo wysoko w rankingach miast, w których żyje się najlepiej. Cieszy nas, że razem z partnerami z Maylandu mamy w tym udział – dodaje Bogusław Sobczyk dyrektor marketingu i PR w Developres Sp. z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×