Tu jesteś:

Marvipol sprzedaje III etap Riviera Park

Osiedle Riviera Park

Marvipol Development uruchamia sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Riviera Park. W ofercie obejmującej cztery budynki znajduje się łącznie 239 lokali. 

Marvipol Development uruchamia sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Riviera Park położonej na bliskiej Białołęce, w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej. W ofercie obejmującej cztery budynki znajduje się łącznie 239 lokali, głównie jedno i dwupokojowych. W dwóch poprzednich etapach osiedla sprzedano już ponad 60 proc. z 401 mieszkań.

Trzeci etap inwestycji Riviera Park obejmuje mieszkania w czterech kameralnych, sześciokondygnacyjnych budynkach. Osiedle położone jest na bliskiej Białołęce, w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej, w pobliżu przystanków ponad 10 linii autobusowych, co pozwala na sprawny i szybki dojazd do centrum Warszawy. Dobre połączenie zapewni też przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej W-wa Żerań, położony w odległości około 500 metrów od inwestycji. W okolicy znajdują się m.in. punkty handlowo-usługowe, przedszkole publiczne, a także kompleks boisk sportowych "Orlik".

W ramach inwestycji, obejmującej docelowo cztery etapy, powstanie łącznie ponad 900 mieszkań, o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 46 tys. mkw. Projekt opracowało biuro Hermanowicz Rewski Architekci. Rozpoczęcie budowy trzeciego etapu Riviera Park, zaplanowano na maj 2018.. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania w ramach drugiego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na przełomie 2018 i 2019 roku. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów jest Hochtief Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×