Tu jesteś:

Marvipol przedłuża rozmowy w sprawie Zielonej Italii

Wizualizacja osiedla Zielona Italia

Do 29 marca miał być znany nowy wykonawca osiedla Zielona Italia na warszawskich Włochach. Giełdowy deweloper zadecydował jednak o kontynuowaniu negocjacji.

Marvipol informował 8 marca o podpisaniu listu intencyjnego z potencjalnym nowym wykonawcą osiedla Zielona Italia. Budowę miałby dokończyć Warbud. Pod koniec marca Marvipol poinformował jednak, że „w związku z koniecznością przeprowadzenia szczegółowej inwentaryzacji stanu realizacji projektu inwestycyjnego Osiedle Zielona Italia, mając na względzie także czas niezbędny do rozpatrzenia złożonych w ostatnich dniach ofert wykonawczych innych podmiotów, Emitent podjął decyzję o kontynuowaniu procesu negocjacyjnego w sprawie prac budowlanych i nie zawieraniu w zamierzonej dacie, tj. w dniu 29 marca 2013 r., stosownego porozumienia o charakterze ostatecznym.”  Według zapewnień Marvipolu rozszerzenie procesu negocjacyjnego dotyczącego prac budowlanych nie będzie miało wpływu na określony w umowach terminarz przekazywania wyrobów gotowych, a o zawarciu ostatecznego porozumienia z przyszłym wykonawcą spółka poinformuje po zakończeniu opisanych wyżej czynności. Marvipol nie podał jednak terminu zakończenia negocjacji.
Giełdowy deweloper rozpoczął poszukiwania nowego wykonawcy osiedla po tym jak z jego budowy zszedł poprzedni wykonawca, spółka Mostostal Warszawa.

Więcej na ten temat

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×