Tu jesteś:

Lake House Zegrze: budowa ruszy w tym roku (Galeria)

 Lake House Zegrze

Eko-Park poszerza swoje portfolio o apartamenty pod Warszawą. Lake House Zegrze, najnowszy planowany projekt położony nad Jeziorem Zegrzyńskim dostarczy na rynek 58 apartamentów. Start budowy przewidziany jest na koniec roku, a planowane oddanie do użytku w II kwartale 2015 roku.

Projekt Lake House Zegrze zakłada powstanie 58 apartamentów o metrażach od 40 do 149 mkw. i wysokości powyżej 2,8 m, położonych w dwóch budynkach. Ponadto inwestycja będzie oferować recepcję, podziemny garaż, a także znajdujący się w budynku lokal usługowy przeznaczony na działalność gastronomiczną. Na przyszłych mieszkańców czekać będzie również prywatna przystań z miejscami do cumowania oraz odkryty basen.

Wśród jednopoziomowych mieszkań zaplanowano jednopokojowe o powierzchni 40 i 42 mkw., dwupokojowe od 42 do 68 mkw. oraz trzypokojowe od 62 do 78 mkw. Do każdego mieszkania przynależy obszerny taras (od 9,8 do 38 mkw.). Część mieszkań oprócz tarasu posiadać będzie również loggię.

W sprzedaży znajdą się też apartamenty z antresolą, jednopokojowe od 57 do 86 mkw. oraz trzypokojowe od 133 do 149 mkw. Wszystkie apartamenty oferują południowo-zachodnią ekspozycję i widok na Jezioro Zegrzyńskie oraz przystań. Dodatkowo 12 apartamentów będzie posiadało ogródki lub tarasy widokowe na dachu o powierzchniach od 35 do 105 mkw. Średnia cena za metr kwadratowy to 8350 zł. brutto.

– Z jednej strony liczymy na zainteresowanie rosnącej grupy pasjonatów żeglarstwa i sportów motorowodnych, z drugiej na osoby, które chcą na co dzień mieszkać w otoczeniu natury. To także propozycja dla klientów poszukujących atrakcyjnych lokali inwestycyjnych. Mogę zdradzić, że prowadzimy rozmowy z wyspecjalizowanym partnerem, który zadba o wynajem mieszkań w okresach, w których właściciele nie będą z nich korzystać - mówi Joanna Iwanowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Eko-Park S.A.

Lake House Zegrze

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×