Tu jesteś:

Kolejne domy w ramach osiedla Golf Park w sprzedaży

INPRO wprowadziło do oferty 4 nowe domy jednorodzinne w ramach osiedla Golf Park w Tuchomiu. W aktualnej ofercie pozostaje w sumie 17 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy domów wprowadzonych do oferty to sierpień 2019 roku.

Osiedle Golf Park powstaje 6,5 km od Gdyni, 11,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km od pola golfowego Tokary Golf Club, wyposażonego w 18-nasto dołkowe i pagórkowe pole.

Wszystkie domy w ramach inwestycji położone są na działkach o powierzchni od 514 mkw.do 1.538 mkw. i mają powierzchnię użytkową od 158 mkw. do 200 mkw. Osiedle będzie w całości ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona.

Do każdego budynku przynależy garaż i przydomowy ogródek. Deweloper wybudował także drogę o szerokości 5 m z chodnikiem.

W aktualnej ofercie osiedla Golf Park znajduje się 17 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Docelowo, w ramach  czterech etapów na osiedlu powstanie 81 domów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×