Tu jesteś:

Kluczowy etap na osiedlu Alpha Park w Warszawie

Budowa osiedla Alpha Park – inwestycji RED Real Estate Development – weszła w kolejny etap. Budynek C osiągnął stan surowy otwarty. Jednocześnie trwają prace nad budynkiem B. W sumie, w obu budynkach, znajdą się 182 mieszkania. Zakończenie budowy zaplanowane jest na grudzień 2017 roku.

RED Real Estate Development kontynuuje prace nad 182 lokalami w budynkach B i C w Ursusie Skoroszach. Prace budowlane przy budynku C osiągnęły właśnie stan surowy otwarty, tym samym na dachu zawisła tradycyjna wiecha. Ściany osłonowe zostały wykonane do siódmego z ośmiu pięter, a ściany mieszkaniowe do szóstego poziomu. Trwa rozprowadzanie instalacji.

Jednocześnie powstaje budynek B. Tutaj roboty murarskie, montaż stolarki okiennej i elektryki zostały już zakończone. Na dachu położona została izolacji, kontynuowane są prace związane z izolacją termiczną elewacji oraz balkonów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×