Tu jesteś:

KB Dom generalnym wykonawcą Fotolpastykonu

Fotoplastykon

Korporacja Budowlana DOM Sp. z o.o. została generalnym wykonawcą I etapu inwestycji Polnord pod nazwą ”Fotoplastykon” w Gdańsku. Spółka została wybrana w wyniku rozstrzygnięcia przetargu ogłoszonego przez Polnord S.A., w którym złożyła ofertę o łącznej wartości 24,2 mln zł. Podpisanie umowy odbyło się w dniu 4 maja br. Budowa inwestycji rozpocznie się w maju 2017 r. i potrwa do sierpnia 2018 r. Inwestorem będzie spółka zależna Polnord SA – Polnord Apartamenty  Sp. z o.o.

KB DOM wybuduje trzy 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne, w których znajdą się 153 lokale o metrażach od 29 do 104 m kw., komórki lokatorskie, boksy, rowerownia i wózkownia. W ramach inwestycji, w podziemnej hali garażowej, powstanie 51 miejsc postojowych, a kolejne 151 znajdzie się na zewnątrz obiektów. Generalny wykonawca odpowiedzialny będzie również za przygotowanie infrastruktury technicznej, plac zabaw oraz osiedlowy układ drogowy wraz z zagospodarowaniem terenu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×