Tu jesteś:

Inwestycja Bulwary Książęce nabiera tempa

Bulwary Książęce

Budowa kompleksu Bulwary Książęce we Wrocławiu nabiera tempa. Ukończono już konstrukcję dwóch pierwszych kondygnacji naziemnych budynku, który powstaje w ramach I etapu inwestycji realizowanej w lokalizacji pomiędzy dwoma ramionami Odry przez BPi Polska. 

Bulwary Książęce powstają na wyspie Kępa Mieszczańska przy ul. Księcia Witolda od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko Archiwów Państwowych. Jest to obecnie inwestycja położona najbliżej Starego Miasta we Wrocławiu. Architektami projektu są Rafał Langowski i Jocelyn Fillard z pracowni SUD Architekt Polska, twórcy m.in. przebudowy Manufaktury w Łodzi. 

W I etapie wybudowanych zostanie 175 mieszkań o powierzchni od 27 do 128 mkw. usytuowanych na 7 kondygnacjach. Znajdą się wśród nich dwa typy lokali - mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×