Tu jesteś:

III etap Nowych Ogrodów dobiega końca

Nowe Ogrody

Przy ulicy Janusza Meissnera 2 następują postępy na budowie. Do końca bieżącego roku zostaną ukończone wszystkie prace związane z III etapem osiedla Nowe Ogrody. 

Inwestycja realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody składa się z sześcio-kondygnacyjnego budynku z dwoma dominantami. Łącznie w budowanym etapie zaaranżowano 107 mieszkań, 6 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową. 

Elewacja trzeciego budynku jest już gotowa, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca. Budowa zgodnie z harmonogramem zakończy się w IV kwartale bieżącego roku. 

III etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek z dwoma dominantami. W projekcie przewidziano 107 mieszkań oraz 6 lokali usługowo-handlowych. Powstaną również komórki lokatorskie oraz wspólna podziemna hala garażowa. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. W sprzedaży dostępne są jeszcze dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Ich powierzchnia waha się od 43 do 78 mkw. 

Do tej pory na osiedlu przy ul. Meissnera 2 deweloper zakończył z sukcesem dwa etapy. W ramach I etapu, w ręce najemców, przekazano 73 mieszkania oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Natomiast II etap wzbogacił inwestycję o kolejnych 86 mieszkań. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×