Tu jesteś:

II etap Art Modern

W ramach II etapu inwestycji Art Modern powstaną lofty, które zajmą przestrzeń odrestaurowanej elektrowni parowej. Project Manager i zarządzca inwestycji, OPG Property Professionals, zaprezentował już pierwsze wizualizacje. 

Budynek elektrowni, w którym mieścić się będzie modern loft, to jedyna pozostałość po dawnym kompleksie fabrycznym Karola Weilego i Stanisława Landauda. W latach przemysłowego rozkwitu, kiedy Łódź nazywano "polskim Manchesterem", działała tu między innymi farbiarnia, przędzalnia "Tivoli", a następnie wytwórnia kapeluszy i fabryka filcu.

W ramach inwestycji powstanie dwanaście  lokali o zróżnicowanym układzie i metrażu. Bogato wykończone części wspólne posiadać będą małe lobby wydzielone dodatkowymi drzwiami. Największe z penthouse’ów, wraz z tarasami, liczyć będą sobie ponad 120 mkw. Przestronność loftów pójdzie w parze z wysoce funkcjonalnym rozkładem, który pozwoli na dowolne zaaranżowanie czterech pokoi, dwóch lub trzech łazienek, 20-metrowego tarasu, a także domowej sauny.

W segmencie trzech pokoi modern loft oferuje apartamenty o powierzchni od 63 do 75 mkw., w tym jeden lokal dwupoziomowy z tarasem. Stylowa atmosfera wnętrz, charakterystyczna dla loftów wysokość pomieszczeń, olbrzymie przeszklenia, widoczna we wnętrzach łódzka cegła, oryginalny rozkład pomieszczeń oraz możliwość wydzielenia gabinetu w miejsce jednej z sypialni pozwolą na płynną zmianę funkcji pomiędzy mieszkaniem i miejscem do pracy. 

Do oferty trafiły także warianty nieco bardziej kompaktowe. Mieszkania o powierzchni 45 i 46 mkw. podzielone zostaną na dwie główne strefy: funkcjonalny salon z kuchnią oraz sypialnię z możliwością zaaranżowania szafy wnękowej.

Modern loft to część projektu mieszkaniowego art modern, która zostanie zrealizowana w ramach II etapu inwestycji. Obok dawnej elektrowni powstanie nowy, 6-piętrowy budynek mieszczący 72 rozkładowe mieszkania o powierzchni od 26 do 97 mkw.

Docelowo art modern liczyć będzie około 400 mieszkań, od 2 do 6 lokali usługowych oraz od 12 do 18 przestrzeni biurowych, zlokalizowanych na parterze. Wybudowany zostanie również parking wielopoziomowy, który znajdzie się w południowo-zachodniej części kompleksu. Początek budowy II etapu inwestycji planowany jest na pierwszy kwartał 2018. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×