Tu jesteś:

Hoża 55 na finiszu. Yareal planuje kolejne inwestycje

Hoża 55

Lobby i fasada budynku apartamentowego Hoża 55 w Warszawie otrzymują ostatnie szlify, wewnątrz trwają prace wykończeniowe, a blisko 70 procent lokali znalazło już swoich nabywców. Deweloper projektu szykuje się natomiast do kolejnych inwestycji.

W inwestycji realizowanej przez Yareal Polska przy ul. Hożej 55 powstały 62 mieszkania, od 35-metrowych lokali typu studio, po 177-metrowy penthouse z tarasem na dachu i widokiem na centrum Warszawy. Mieszkania znajdują się w dwóch budynkach: pięciopiętrowym od frontu i sześciopiętrowym w głębi działki. W środku znajdzie się dostępne dla mieszkańców zielone patio.
Architektura budynku nawiązuje do industrialnej przeszłości miejsca, w którym znajdowała się Fabryka Brązów i Sreber Braci Łopieńskich. Nowa elewacja frontowa budynku, w skład której wchodzi odrestaurowany mur pierzejowy dawnej fabryki ma harmonizować z okoliczną przedwojenną zabudową. Interesującym elementem wnętrza jest odrestaurowany fragment zabytkowego muru. W pasażu wejściowym zamontowana została suwnica z dawnej fabryki, która po odnowieniu pełni rolę stylowego oświetlenia i nadaje wnętrzu unikatowy charakter. Obecnie trwają prace wykończeniowe części wspólnych, na posadzkach w holach windowych jest układany kamień, na części ścian forniry. Przyszli mieszkańcy będą mogli liczyć na żłobione fornirowane drzwi do poszczególnych mieszkań. Już wkrótce budowa zostanie zakończona i pierwsi mieszkańcy będą mogli odbierać klucze do swoich apartamentów.
– Hoża 55 jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących reprezentacyjnego lokum i pewnej inwestycji. To urok starej Warszawy w nowym wydaniu. Popularność wśród nabywców sprawia, że już przygotowujemy się do realizacji kolejnych, najlepszych w swoim standardzie projektów – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

W kolejce na rozpoczęcie czeka nieduży projekt apartamentowy na Saskiej Kępie, w którym znajdzie się kilkadziesiąt lokali. Na Gocławiu z kolei, deweloper planuje sporo większą inwestycję. W jej ramach powstanie kilkaset mieszkań. Projekt ma być jednak etapowany. W pierwszej fazie na rynek trafi przynajmniej 100 mieszkań. Lokale z obu projektów mogą trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Pod koniec 2013 r. może się także rozpocząć realizacja jednej z dwóch inwestycji biurowych, które Yareal planuje na warszawskim Mokotowie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×