Tu jesteś:

Firmus Group rusza ze sprzedażą kolejnego projektu w Mielnie

Rezydencji Park III, Mielno

To już trzeci etap rezydencji realizowanych przez Firmus Group w Mielnie. Kompleks nad jeziorem Jamno powiększa się z miesiąca na miesiąc. Wraz z rozpoczęciem budowy Rezydencji Park III ruszyła przedsprzedaż apartamentów

Apartamenty Rezydencja Park powstają w Mielnie przy ul. Kopernika. Firmus Group kilka tygodni temu rozpoczął budowę trzeciego już etapu inwestycji.

W czterokondygnacyjnym budynku znajdzie się 12 kameralnych apartamentów o powierzchniach 39-53 m kw. Wszystkie lokale w Rezydencji Park III będą wykończone pod klucz – w pełni gotowe będą kuchnie, wyposażone w zintegrowany sprzęt AGD oraz łazienki. Budynek wyposażony zostanie w windę. Na dole znajduje się parking z miejscami parkingowymi - dla każdego apartamentu przypisane jest jedno miejsce.

W kompleksie Rezydencja Park docelowo powstaną cztery budynki. Wszystkie realizowane są według tego samego projektu, każdy z nich nawiązuje do dawnych domów szachulcowych.Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Mellon Architekci, natomiast generalnym wykonawcą trzeciego etapu jest lokalna firma Kuncer Sp. z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×