Tu jesteś:

Euro Styl sprzedaje lokale w Trójmieście

Osiedla Beauforta

Gdański Euro Styl S.A., z Grupy Dom Development, rozpoczął sprzedaż łącznie 62 lokali w ramach kolejnych etapów dwóch trójmiejskich inwestycji: Osiedla Beauforta oraz Osiedla Futura Park w Gdańsku. Termin przekazania nowo budowanych lokali na terenie inwestycji Beauforta to I kwartał 2020 roku, a na Osiedlu Futura Park -  III kwartał 2018.

W nowych dwóch 3-piętrowych budynkach Osiedla Beauforta zaplanowano 54 lokale. Projekt przygotowała pracownia Rayss Szymański Architekci. Nowy etap inwestycji przewiduje 51 mieszkań w budynkach B6 i B7 o metrażu od 40,11 mkw. do 83,53 mkw.

Rozpoczęto sprzedaż 8 kolejnych lokali na terenie inwestycji Futura Park. Projekt zrealizowała pracownia K&L. Każde z mieszkań posiadać będzie oddzielne wejście na poziomie parteru. Wszystkie mieszkania są dwupoziomowe o metrażu od 146,50 mkw. do 193,40 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×