Tu jesteś:

Erbud ma umowę z Vantage Development

Spółka z grupy Vantage Development zawarła z Erbudem umowę na realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego we wrocławskim Dorzeczu Legnickiej.

Spółka z grupy Vantage Development zawarła z Erbudem umowę na roboty budowlane i generalne wykonawstwo budynku mieszkalnego wielorodzinnego w inwestycji Dorzecze Legnickiej (etap II) we Wrocławiu. Wartość umowy to 29 mln zł netto - podał Vantage Development w komunikacie.

Wykonawca został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania budynku mieszkalnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości, wykonaniem prac rozbiórkowych istniejących budynków oraz budową drogi dojazdowej. Etap II Inwestycji obejmować będzie 142 mieszkania o łącznej powierzchni 7248 mkw. 

Zakończenie prac zostało przewidziane w terminie 66 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót. Vantage Development może wydać nakaz najpóźniej do 31 marca 2018 roku.

Źródło: PAP Biznes

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×