Tu jesteś:

Echo Investment rusza z inwestycją mieszkaniową w Poznaniu

Echo Investment rozpoczęło kolejną inwestycję w Poznaniu. Przy ulicy Garbary, w samym centrum miasta, powstaną nowoczesne i komfortowe apartamenty, z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. 

Apartamenty Esencja powstają w miejscu dawnej palarni kawy, przy leżącej w samym sercu Poznania ulicy Garbary. Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom bycie w centrum miasta. Z kolei bliskość największego poznańskiego parku – Cytadeli umożliwi wypoczynek w otoczeniu zieleni i ciszy.

- Echo Investment, realizując swoje inwestycje na terenie Poznania, na pierwszym miejscu zawsze stawia komfort przyszłych mieszkańców. Już na etapie projektowania dbamy, aby tworzona przez nas przestrzeń była idealnym miejscem do życia. Apartamenty Esencja to odpowiedź na współczesne potrzeby ludzi. Żyjąc w ciągłym biegu bardzo cenimy nowoczesne i wygodne rozwiązania w miejscu, w którym żyjemy, a jednocześnie czujemy potrzebę spędzania czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment.

W ofercie dewelopera znajduje się 257 mieszkań o powierzchni od 25 mkw. do 92 m. kw., od kawalerek po czteropokojowe apartamenty.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×