Tu jesteś:

ERBUD S.A. generalnym wykonawcą II etapu osiedla Stara Cegielnia

Firma ERBUD S.A. ogłosiła podpisanie kontraktu na generalne wykonawstwo II etapu osiedla Stara Cegielnia. Łączna wartość umowy z inwestorem, spółką Poznań Kartuska, wynosi 37,8 mln złotych.

W dniu 4 grudnia 2017 r. spółka ERBUD podpisała aneks do pierwotnej umowy z dnia 22 czerwca 2016 r., która opiewała na 21,5 mln zł. Podpisanie Aneksu zwiększyło wartość kontraktu do 37,8 mln zł.

Zgodnie z kontraktem ze spółką Poznań Kartuska, ERBUD S.A. wykona budynki mieszkalne w ramach II etapu osiedla Stara Cegielnia. Umowa dotyczy robót budowlanych oraz instalacyjnych wraz z towarzyszącą infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Prace mają zakończyć się do końca czerwca 2019 roku.

Osiedle, składające się z czterokondygnacyjnych budynków, powstaje na terenie dawnego zakładu przemysłowego, który działał w Poznaniu od końca XIX w. do lat 90. XX w.

ERBUD S.A. jest także generalnym wykonawcą pierwszego etapu osiedla Stara Cegielnia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×