Tu jesteś:

Dune Resort w Mielnie w stanie surowym

Budynek Dune B, wchodzący w skład kompleksu luksusowych apartamentów Dune Resort, właśnie osiągnął stan surowy otwarty. Inwestorem jest norweski deweloper Firmus Group, który z sukcesem sprzedaje kolejne mieszkania. W realizowanych obecnie budynkach B i C kompleksu sprzedano już blisko 75% apartamentów. Generalnym wykonawcą inwestycji o wartości 160 mln zł jest Budimex S.A.

Dune Resort to ekskluzywny kompleks trzech budynków w Mielnie z nowoczesnymi i eleganckimi apartamentami wakacyjnymi. Inwestycja znajduje się nad samym morzem z bezpośrednim dostępem do plaży. W 2013 roku oddano pierwszy z apartamentowców, w którym sprzedano wszystkie lokale. Prace budowlane w pozostałych budynkach postępują zgodnie z harmonogramem. Z ramienia Generalnego Wykonawcy na budowie Dune B pracuje około 150 osób. Liczba pracowników budowy będzie systematycznie rosnąć. W budynku rozpoczęto już prace wykończeniowe m.in.: instalacje elektryczne, sanitarne i prace murarskie. Obiekt będzie mieścił aż 150 apartamentów, w tym 6 penthouse’ow zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji budynku, z którego rozciąga się niesamowicie malownicza panorama polskiego wybrzeża.

Dune C to ostatni apartamentowiec w ramach tej inwestycji. Planowany termin ukończenia całego kompleksu Dune Resort to II połowa 2017 r., etap Dune B planowany jest do oddania jeszcze przed wakacjami 2017 r. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia Mellon i architekci studia SAS, a generalnym wykonawcą całości inwestycji jest Budimex SA.

Częścią Dune Resort jest nowoczesny kompleks krytych i zewnętrznych basenów, centrum SPA, sala fitness, restauracje i kluby. W ramach kompleksu Dune Resort powstanie łącznie ok. 350 apartamentów. Całkowita powierzchnia zabudowy inwestycji wyniesie 33.000 mkw., a jej koszt to około 160 milionów złotych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×