Tu jesteś:

Dekpol zwiększył sprzedaż mieszkań o ponad połowę

Dekpol sprzedał w pierwszym kwartale br. 229 mieszkań, czyli o ponad połowę więcej niż rok wcześniej. W pierwszych trzech miesiącach tego roku spółka przekazała jednocześnie klientom 48 lokali w porównaniu do 2 lokali przekazanych w analogicznym okresie poprzedniego roku.

W pierwszym kwartale br. Dekpol sprzedał 229 mieszkań na podstawie zawartych umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przedwstępnych. To o ponad połowę więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku, kiedy zakontraktowano sprzedaż 146 lokali. Zarząd Dekpol poinformował jednocześnie, że na koniec marca br. spółka posiadała w ofercie sprzedażowej łącznie 391 lokali.

Z kolei w wynikach finansowych Dekpolu za pierwszy kwartał br. rozpoznanych zostanie 48 lokali, które w tym okresie na podstawie zawartych notarialnych umów przenoszących własność lokalu zostały przekazane klientom. W pierwszym kwartale 2016 r. rozpoznana została sprzedaż 2 lokali.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×