Tu jesteś:

Dekpol zwiększa sprzedaż mieszkań

Dekpol S.A. sprzedał w pierwszych trzech kwartałach br. 687 mieszkań, czyli o blisko 60 proc. więcej niż rok wcześniej. W pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku Spółka przekazała jednocześnie klientom 380 gotowych lokali w porównaniu do 94 lokali przekazanych w analogicznym okresie poprzedniego roku.

 Przez trzy pierwsze kwartały br. Dekpol S.A. zrealizował sprzedaż na poziomie 687 mieszkań, czyli o blisko 60 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego, kiedy sprzedano 436 mieszkań. W samym trzecim kwartale br. spółka na podstawie zawartych umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przedwstępnych zakontraktowała 201 mieszkań. Dla porównania w tym samym okresie poprzedniego roku sprzedano 158 lokali. Zarząd Dekpol S.A. poinformował jednocześnie, że na koniec września br. deweloper posiadał w ofercie sprzedażowej łącznie 381 lokali.

W ramach trzech pierwszych kwartałów br. Dekpol S.A. na podstawie zawartych notarialnych umów przenoszących własność lokalu rozpozna w wyniku finansowym łącznie 380 lokali, względem 94 lokali rozpoznanych w analogicznym okresie roku poprzedniego. Z tego w wynikach finansowych za trzeci kwartał br. rozpoznanych zostanie 297 lokali wobec 52 lokali rozpoznanych w III kwartale 2016 roku. 

Firma realizuje w Gdańsku obecnie: Osiedle Młoda Morena, Osiedle Młoda Morena Park, Osiedle Zielone oraz Jaworowe Wzgórze. W Gdyni realizowane jest Osiedle Na Fali, a w Tczewie Nowe Rokitki Park oraz Osiedle Nowe Rokitki. Najnowszą inwestycją wprowadzoną ostatnio do oferty jest apartamentowiec Verano Residence powstający w nadmorskiej Juracie. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×