Tu jesteś:

Bulwary Książęce ze wzrastającą sprzedażą

Bulwary Książęce,I etap

BPi Polska sprzedało już 75 proc. mieszkań w I etapie inwestycji Bulwary Książęce. Jednocześnie belgijski deweloper uzyskał pozwolenie na budowę II etapu kompleksu, który powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry przy Moście Pomorskim we Wrocławiu.

Bulwary Książęce powstają przy ul. Księcia Witolda 11 na wyspie Kępa Mieszczańska od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko Archiwów Państwowych. W ofercie dewelopera – firmy BPi Polska znajdują się  mieszkania typu Comfort o wysokości 2,68m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82m.  W ramach pierwszego etapu powstanie 175 mieszkań, z których 75 proc. zostało już sprzedanych. Kolejne 177 mieszkania powstaną w ramach II etapu inwestycji, na który BPi uzyskało już pozwolenie na budowę.

Rozpoczęcie prezentacji mieszkań, które znajdą się  w II etapie inwestycji Bulwary Książęce zaplanowane jest na koniec tego roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×