Tu jesteś:

Budimex SA wybuduje trzeci apartamentowiec dla Firmus Group

Dune C w Dune Resort w Mielnie

Wykonawcą ostatniej części kompleksu apartamentowego Dune Resort w Mielnie, podobnie jak dwóch poprzednich, będzie Budimex SA. Według podpisanej 11 marca br. umowy, apartamentowiec Dune C ma być oddany do użytku w II połowie przyszłego roku.

Zleceniodawcą jest Firmus Group, działający na Środkowym Wybrzeżu deweloper, specjalizujący się w inwestycjach apartamentowych. W czerwcu 2013 roku uruchomił w Mielnie Dune A ze 114 apartamentami wakacyjnymi, podziemną halą garażową, restauracją, kawiarnią, dwoma basenami zewnętrznymi. Obecnie trwa budowa Dune B. Oprócz 150 wykończonych pod klucz apartamentów znajdą się w nim wewnętrzne baseny kąpielowe, SPA, restauracja, coctail bar. Zakończenie prac i oddanie budynku do użytku zaplanowane jest na połowę 2017 roku.

Dune C będzie zaś najmniejszą (63 apartamenty) częścią Dune Resort. W całym wartym około 165 mln zł kompleksie znajdzie się docelowo około 330 mieszkań wakacyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie apartamenty w Dune A są sprzedane. Spośród 150 zaplanowanych w Dune B, nabywców znalazło już prawie 100.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×