Tu jesteś:

Brama Sopocka ma zielone światło

Spółka Polnord otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę nowej inwestycji w Gdyni, Bramy Sopockiej. Prace budowlane właśnie ruszyły.

Przedmiotem inwestycji jest osiedle mieszkaniowe pod nazwą „Brama Sopocka” zlokalizowane w Gdyni przy ul. Sopockiej. Znajduje się na skraju gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack, sąsiadującej z granicami miasta Sopot, zwanej „zieloną dzielnicą Gdyni”. Teren przylega do otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Cały projekt, składający się z dwóch etapów, obejmuje wybudowanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej 7,5 tys. mkw., liczących 120 lokali. W pierwszym etapie na terenie działki zaprojektowano 9 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej ilości 54 mieszkań po 6 w każdym z budynków.

W dwukondygnacyjnych budynkach z poddaszem użytkowym będą znajdować się mieszkania o powierzchni od 50 do 94 mkw. Całkowite zakończenie prac zaplanowano na IV kwartał 2015 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×