Tu jesteś:

Bardowskiego 1 w Katowicach z generalnym wykonawcą

TDJ Estate, inwestor odpowiedzialny m.in. za realizację Osiedla Franciszkańskiego oraz kompleksu biurowego .KTW, uruchamia nowy projekt mieszkaniowy na os. Witosa w Katowicach. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Mota-Engil Central Europe. Pierwsze prace na terenie budowy ruszają w połowie września.

W rejonie ulic Bardowskiego i Rataja w Katowicach deweloper zaplanował kameralny kompleks, który będzie składał się z czterech domów wielorodzinnych. Zróżnicowane wysokościowo budynki zostaną połączone jednopoziomowym garażem podziemnym. Łącznie powstanie w nich 150 mieszkań.

- Na os. Witosa proponujemy lokale o metrażach od 27 mkw. do 106 mkw. Wśród nich znajdują się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ich układy są przemyślane i zróżnicowane. Klienci mają do wyboru udogodnienia w postaci balkonów, przestronnych tarasów i kameralnych ogródków - mówi Adam Urbański, kierownik ds. sprzedaży nieruchomości, TDJ Estate.

Koncepcja architektoniczno-urbanistyczna inwestycji zakłada budowę podjazdów oraz wind, które ułatwią poruszanie się po terenie inwestycji osobom starszym i niepełnosprawnym. Dla najmłodszych powstanie plac zabaw. W garażu podziemnym znajdzie się 145 miejsc postojowych, a bezpłatna, naziemna strefa parkingowa obejmie 30 miejsc dla pojazdów.

Do współpracy przy projekcie Bardowskiego 1 inwestor zaangażował firmę Mota-Engil Central Europe z Krakowa. Jako generalny wykonawca będzie odpowiadała za całokształt prac, w tym koordynację działań podwykonawców i czuwanie nad przyjętym harmonogramem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×