Tu jesteś:

BPi Polska zakończyło inwestycję Cztery Oceany w Gdańsku

Cztery Oceany

BPi Polska realizację inwestycji Cztery Oceany w Gdańsku. Jest to do tej pory największy projekt mieszkaniowy zrealizowany przez belgijskiego dewelopera w Polsce, od którego zaczęła się działalność BPi na polskim rynku nieruchomości. 

W ramach kompleksu sprzedano i wybudowano łącznie 708 mieszkań. Oficjalna uroczystość zakończenia inwestycji odbyła się w Gdańsku. 

Kompleks czterech 18-piętrowych wież nazwanych na część Oceanów – Atlantyckiego, Indyjskiego, Spokojnego i Południowego powstawał sukcesywnie w ciągu ostatnich kilku lat. I etap inwestycji – Ocean Atlantycki został oddany do użytku w 2011 roku, wcześniej sprzedano w nim wszystkie 140 mieszkania o powierzchni od 30 do 158 mkw. II etap - Ocean Indyjski ze 186 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 mkw. oddano do użytku w 2014 roku. W III etapie - Oceanie Spokojnym wybudowano i sprzedano 190 mieszkań o powierzchni od 27 do 89 mkw. W czwartej wieży Oceanu Południowego, która stanowi ostatni etap inwestycji, znajdują się 192 mieszkania o powierzchni od 26 do 111 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×