Tu jesteś:

Austriacki inwestor 6B47 z apartamentowcem we Wrocławiu

Inwestycja Zyndrama 

Obecna na rynku europejskim od 2009 roku austriacka spółka deweloperska 6B47 Real Estate Investors AG rozpoczyna swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu. Będzie to zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej apartamentowiec Zyndrama.

6B47 to działająca od 2009 roku na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka specjalizująca się w szeroko pojętej działalności deweloperskiej. Firma zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych. Partnerzy 6B47 działają w ramach Real Estate Club. 6B47 angażuje inwestorów na każdym etapie tworzenia inwestycji – od wstępnych koncepcji aż do zakończenia przedsięwzięcia. Spółka może pochwalić się portfelem inwestycyjnym, który w 2015 roku przekroczył 1 mld Euro. Peter Ulm, Prezes 6B47 Real Estate Investors otrzymał w ubiegłym roku nagrodę Cezara w kategorii Menadżera Roku austriackiej branży deweloperskiej.

Każdą inwestycję firma poprzedza dokładną analizą zmian demograficznych, trendów społecznych, wymagań eksploatacyjnych i potencjału ewentualnych nieruchomości. Badania te dają pewność, że realizowane inwestycje będą odpowiadały na dynamicznie zmieniające się wymagania rynkowe.

Poza wrocławskim apartamentowcem Zyndrama, 6B47 zaangażowało się również w budowę Silesia Outlet w Gliwicach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×