Tu jesteś:

Archicom sprzedał 389 lokali w II kw. 2018 r.

Riverpoint

Grupa Archicom sprzedała w drugim kwartale 2018 r. 389 lokali, czyli o 66 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. W całym pierwszym półroczu sprzedaż uplasowała się na podobnym poziomie co w ubiegłym roku.

W całym pierwszym półroczu sprzedaliśmy 646 lokali. Wkrótce rozpoczniemy sprzedaż zupełnie nowych inwestycji we Wrocławiu oraz w Krakowie. W drugim półroczu kolejne budynki z naszej oferty wkroczą w zaawansowaną fazę budowy – mówi Krzysztof Andrulewicz, prezes Zarządu Archicom.

W drugim kwartale 2018 r. klienci najchętniej wybierali mieszkania we Wrocławiu na osiedlach społecznych Olimpia Port, Cztery Pory Roku i Browarach Wrocławskich. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także inwestycja Przylesie Marcelin w Poznaniu oraz gotowe do odbioru mieszkania na Osiedlu Łąkowa w Łodzi.

Oferta mieszkaniowa Grupy to obecnie blisko 2.000 lokali dostępnych w kilkunastu projektach mieszkaniowych we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu oraz Trójmieście. W pierwszym półroczu Archicom wprowadził do oferty 834 lokale w kolejnych etapach osiedli Browary Wrocławskie, Cztery Pory Roku, Forma, Słoneczne Stabłowice we Wrocławiu oraz na inwestycji Przylesie Marcelin w Poznaniu. Zabezpieczone przez Grupę grunty pozwalają na budowę ponad 5.700 mieszkań.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×