Tu jesteś:

Apartamenty Saska nad Jeziorem już w sprzedaży

Apartamenty Saska nad Jeziorem

Dom Development prowadzi sprzedaż I i II etapu inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem, usytuowanej w atrakcyjnej, zielonej części warszawskiego Gocławia, tuż nad Jeziorem Gocławskim. Łącznie na całym osiedlu zaplanowano 631 apartamentów, natomiast w I i II etapie będzie ich 392.

Planowane oddanie do użytku I etapu tej inwestycji to koniec II kwartału 2015 r., natomiast oddanie do użytku II etapu to IV kwartał 2015 r. Apartamenty Saska nad Jeziorem jest kolejną inwestycją Dom Development sprzedawaną w oparciu o rachunek powierniczy, który dla tego projektu prowadzą mBank dla etapu I oraz PKO BP dla etapu II.

Apartamenty Saska nad Jeziorem to kameralna, elegancka inwestycja, spójna z charakterem miejsca. Architektura Apartamentów Saska Nad Jeziorem nie rywalizuje z przyrodą, ale ją dopełnia, tworząc harmonijną całość. Oryginalna forma architektoniczna, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz roztaczająca się z apartamentów panorama na Jezioro Gocławskie i otaczające tereny to największe atuty tej inwestycji. Kaskadowe formy budynków wpisują się w naturalne ukształtowanie terenu, a jednocześnie zapewnią przyszłym mieszkańcom jak najlepszy widok na jezioro, tereny zielone oraz panoramę Śródmieścia.

Jezioro Gocławskie pozostanie ogólnodostępnym terenem rekreacyjnym, a pełne bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione zostanie dzięki zastosowaniu kameralnych wygrodzeń w najbliższej prywatnej strefie apartamentów oraz najnowszych systemów ochrony i monitoringu.

Cała inwestycja obejmuje trzy etapy i docelowo składać się będzie z sześciu budynków. W pierwszym i drugim etapie powstaną cztery budynki: trzypiętrowy wzdłuż Kanału Gocławskiego oraz pięcio- i sześciopiętrowe budynki, z usługami na parterze, stanowiące pierzeję ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Powstaną w nich łącznie 392 apartamenty.

Najmniejsze mieszkanie w I i II etapie inwestycji to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,5 mkw., natomiast największe to pięciopokojowy apartament o powierzchni 149 mkw. z przestronnym tarasem skierowanym na Jezioro Gocławskie. Przedział cenowy apartamentów w I i II etapie inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem kształtuje się od  8350 do 14100 zł/mkw.

Autorem projektu Apartamentów Saska nad Jeziorem jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast generalnym wykonawcą I i II etapu inwestycji jest firma UNIBEP SA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×