Tu jesteś:

Apartamentowiec Piano House z pozwoleniem na użytkowanie

Apartamentowiec Piano House na warszawskim Powiślu

Zakończono budowę luksusowego Apartamentowca Piano House na warszawskim Powiślu, u zbiegu ulic Zajęczej i Topiel. Budynek został oddany do użytkowania na początku maja. Inwestycja realizowana jest przez ICON Real Estate.

- Cieszę się, że udało nam się z sukcesem zakończyć jedną z najważniejszych inwestycji mieszkaniowych na Powiślu. Zależało nam by budynek swoją architekturą uzupełniał śródmiejską tkankę tej części Warszawy, dodawał jej prestiżu i jednocześnie nawiązywał do kameralnego klimatu tego miejsca. W naszej opinii to się udało - powiedział Emanuel Grykin, członek zarządu Spółki ICON Real Estate.

W pięciopiętrowym budynku powstało 68 lokali o powierzchni od 31 do ponad 250 mkw. powierzchni. W budynku znajduje się trzypoziomowy garaż podziemny, tarasy, loggie, ogródki na parterze oraz otwarte patio wraz z elementami małej architektury takimi jak ławki, specjalnie zaprojektowane alejki, indywidualne oświetlenie.

Na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Topiel znajdują się dwa lokale usługowe o powierzchni 290 i 420 mkw. Apartamentowiec Piano House został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Grupa5 w standardzie luksusowego budynku.

Uroczyste otwarcie Piano House planowane jest w czerwcu 2014 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×