Tu jesteś:

Alternatywa dla domu w mieście

Nordic Mokotów

Mieszkania dwupoziomowe kojarzą się z prestiżem i są postrzegane jako oferta głównie dla ludzi zamożnych. Warto jednak bliżej przyjrzeć się ich zaletom, ponieważ może się okazać, że będzie to dla nas idealne rozwiązanie. Dwie kondygnacje to świetny wybór dla rodzin ze starszymi dziećmi, dusz towarzystwa, które często przyjmują gości, a także osób, które marzą o domu jednorodzinnym, ale nie chcą brać na siebie licznych obowiązków związanych z jego utrzymaniem.

„Mieszkania dwukondygnacyjne stanowią obecnie zaledwie kilka procent rynku w Polsce, jednak spodziewamy się, że ich popularność będzie rosła. Analizując sprzedaż mieszkań w Nordic Mokotów widzimy, że wybierają je przede wszystkim rodziny i młode pary, ale nie brakuje też zainteresowania ze strony singli. Z reguły są to osoby poszukujące większej, nietuzinkowej przestrzeni, którą będą mogli łatwo dopasować do swoich potrzeb”– mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce. „Mieszkania z antresolami w Nordic Mokotów znajdują się na 6. piętrze i są wyposażone w balkony, z których rozciągają się widoki na panoramę miasta oraz pobliskie tereny zielone, zwłaszcza od strony zachodniej” – dodaje Śledyńska.

Mieszkania dwupoziomowe zapewniają przestrzeń i wygodę domku jednorodzinnego, ale nie wymagają przy tym tak dużego nakładu sił – nie trzeba się martwić o wszystkie sprawy związane z administrowaniem nieruchomością, w tym o zaopatrzenie w media, utrzymanie czystości czy zapewnienie bezpieczeństwa na terenie oraz przed posesją. Oczywiście, jeśli budujemy dom, mamy znacznie większe możliwości aranżacji przestrzeni, stosownie do indywidualnych potrzeb, jednak w przypadku mieszkania dwupoziomowego nie jesteśmy całkowicie ograniczeni wizją dewelopera.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×