Tu jesteś:

Wybrano wykonawcę przebudowy dworca w Grodzisku Mazowieckim

Wkrótce ruszy przebudowa dworca w Grodzisku Mazowieckim. Inwestycję wartą ponad 7 mln zł przeprowadzi firma CIAŁBUD Wiesław Ciałkowski.

Przetarg na wybór wykonawcy został ogłoszony w maju br. W postępowaniu wpłynęło 7 ofert. Najkorzystniejszą z nich złożyło przedsiębiorstwo CIAŁBUD Wiesław Ciałkowski z Radzymina.

Budynek dworca zyska nowy wygląd zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Prace modernizacyjne obejmą m.in. odnowienie i wykonanie nowych tynków wewnątrz obiektu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji, a także odnowienie elewacji.

Obiekt zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na dworcu pojawią się ścieżki dotykowe dla niewidomych i niedowidzących, a także pochylnia dla osób mających trudności z poruszaniem się.

Termin wejścia wykonawcy na plac budowy zaplanowano na pierwszą połowę sierpnia br. Inwestycja zakończy się na przełomie II i III kwartału 2015 r.

Koszt całego przedsięwzięcia wyniesie ponad 7 mln zł i zostanie sfinansowany ze środków własnych PKP S.A. oraz dotacji budżetu państwa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×