Tu jesteś:

Warszawa: WAM sprzedaje działkę przy Al. Jerozolimskich

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa wystawia w przetargu działkę przy Al. Jerozolimskich, w samym centrum Warszawy. Grunt chce sprzedać za co najmniej 30 mln zł.

Zabudowana nieruchomość ma powierzchnię powierzchnię 4 346 mkw. i leży przy Al. Jerozolimskich 93. Drugi jej bok przylega do ul. Nowogrodzkiej. Na działce stoją stare, parterowe budynki, m.in. nieczynna drukarnia i magazyn. Za to w sąsiedztwie znajduje się Dworzec Warszawa Centralna, stacja kolei WKD, sklepy, biurowce, hotele i centra usługowe. Działka nie jest objęta ochroną konserwatorską, jednak do rejestru zabytków wpisana jest sąsiednia posesja, na której stoi gmach Wojskowego Instytutu Geograficznego. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do pełnego miejskiego uzbrojenia. Agencja wystawiła grunt z ceną wywoławczą 30 mln zł plus podatek VAT, chętni do 5 czerwca muszą wpłacić wadium w wysokości 1,5 mln zł. Ustny przetarg odbędzie się dwa dni później, 7 czerwca o godz. 10.00, w budynku przy ul. Chełmżyńskiej 1.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×