Tu jesteś:

STRABAG z kontraktem na budowę zakładu zagospodarowania odpadów komunalnych

Z początkiem lipca br. STRABAG rozpoczął prace budowlane związane z budową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Piaskach Bankowych. Spółka podpisała umowę na blisko 61 mln zł brutto ze Związkiem Międzygminnym Bzura.

Projekt realizowany jest w formule „pod klucz”. Generalny wykonawca, w oparciu o rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Inwestora, dostarczy i zamontuje technologię sortowni odpadów komunalnych o docelowej wydajności 50 tys. Mg/rok i kompostowni odpadów wraz z intensywną stabilizacją biofiltrami, o przepustowości ok. 22 tys. Mg/rok. STRABAG podejmie prace na sieciach branżowych: wodociągowej, kanalizacyjnej, energetycznej i gazowej, a także wykona wszelką infrastrukturę niezbędną do funkcjonowania zakładu. Ponadto, w ramach kontraktu powstaną: budynek administracyjno – socjalny, kwatery składowania odpadów, stacja paliw, myjnia i budynki warsztatowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×