Tu jesteś:

STRABAG rozbuduje zakład produkcyjny w Goleniowie

STRABAG Sp.z o.o. podpisał umowę z firmą sia Abrasives Polska Sp.zo.o., należącą do koncernu Bosch, na rozbudowę zakładu produkcji materiałów ściernych przy ul. Prostej w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Realizacja inwestycji rozpocznie się w styczniu br. i będzie trwała 10 miesięcy.

W ramach projektu STRABAG rozbuduje istniejący zakład przemysłowy o nową cześć konfekcyjno-produkcyjną, magazyn wysokiego składowania i obiekty towarzyszące, m.in. budynek biurowo-socjalny. Zadanie obejmuje również wykonanie sąsiadujących z inwestycją dróg łącznie z chodnikami i oświetleniem ulicznym oraz wewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i przeciwpożarowej.

Inwestycja realizowana przez STRABAG przyczyni się do rozwoju goleniowskiej fabryki i zapewni w niej nawet kilkaset nowych miejsc pracy. Termin oddania obiektu do użytkowania przypada 31 października 2017 r. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×