Tu jesteś:

NDI wybuduje kompleks sportowy

Za ponad 58 mln zł spółka NDI wybuduje całoroczny kompleks sportowo-rekreacyjny nad jeziorem Krzywym w Olsztynie.

Prace maja potrwać 20 miesięcy od daty podpisania umowy, nie później jednak niż do 30 września 2014 r. Poza wybudowaniem obiektów NDI zajmie się ich wyposażeniem.

Realizacja inwestycji zakłada m.in.: budowę wielofunkcyjnych obiektów do uprawiania sportów letnich i zimowych oraz szlaku turystycznego o funkcji pieszej, rowerowej i narciarskiej. Na terenie kompleksu powstanie całoroczna baza sportów kajakarskich – obiekt z salą ćwiczeń ogólnorozwojowych,   ergometrami, zapleczem odnowy biologicznej, siłownią, sauną, wypożyczalnią sprzętu do sportów wodnych i zimowych, centrum sportów wodnych i ratownictwa: sauny i łaźnie parowe wraz z niezbędnym zapleczem i przebieralniami dla morsów i uprawiających tzw. nurkowanie podlodowe, infrastruktura do uprawiania sportów zimowych i wodnych (bojery, łyżwiarstwo – na sezonowym lodowisku), całoroczna hala do siatkówki plażowej z salami do squash oraz boiska do siatkówki plażowej, place gier i urządzeń sportowych, snow/skate park.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu RPO Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×