Tu jesteś:

LS Tech-Homes S.A. o planach do końca 2015 r.

LS Tech-Homes S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od czerwca 2012 r., realizuje obecnie budowę hali produkcyjnej w Studzienicach w okolicy Pszczyny oraz dwóch hal w Koniecwałdzie w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zakończenie budowy nowych zakładów, które planowane jest do końca 2015 r., pozwoli Emitentowi istotnie zwiększyć jego moce produkcyjne.

Spółka prowadzi aktualnie realizację budowy dwóch obiektów w Koniecwałdzie i Studzienicach, przeprowadzając m.in. przetargi na zakup sprzętu. Oddanie nowych hal zostało zaplanowane do końca 2015 r., a po ich budowie LS Tech-Homes S.A. będzie posiadał łącznie ponad 9.000 mkw. powierzchni produkcyjnej, na którą będą się składały 3 linie do produkcji paneli, 2 linie pultruzji oraz 1 linia laminacji, a także kompletna linia do montażu ścian i modułów 3D. Pozwoli to Spółce na ponad 3-krotne zwiększenie wydajności. Zarząd LS Tech-Homes S.A. będzie również pracował nad opracowaniem strategii realizacji dużych projektów. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×