Tu jesteś:

Klocki sterowane smartfonami będą produkowane w Mielcu

ARP wydała zezwolenie dla Plastic Factory COBI na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Mielec. Firma zainwestuje 22 mln zł  i zatrudni co najmniej 15 osób przy produkcji zabawek.

Firma Plastic Factory COBI jest producentem zabawek i gier dla dzieci. Spółka podjęła decyzję o realizacji na terenie SSE Euro-Park Mielec nowego projektu inwestycyjnego, który pozwoli uruchomić produkcję nowych zestawów klocków z elektroniką oraz klocków sterowanych za pomocą smartfonów. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2018 r.

Zezwolenie dla Plastic Factory COBI jest 16. zezwoleniem na prowadzenie działalności gospodarczej wydanym w 2013 r. na terenie SSE Euro-Park Mielec. Łączna liczba wydanych zezwoleń od początku funkcjonowania strefy wynosi 247. W ramach udzielonych w 2013 r. zezwoleń w mieleckiej strefie przedsiębiorcy zadeklarowali nakłady inwestycyjne w wysokości 231,9 mln zł oraz utworzenie 326 nowych miejsc pracy.

Źródło: ARP

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×