Tu jesteś:

Jump Arena w Wodnym Parku Handlowym MARYWILSKA 44

JUMP ARENA - Parki Trampolin  dołączyła do grona najemców Wodnego Parku HANDLOWEGO MARYWILSKA 44. Wynajęty lokal ma powierzchnię 2.500 mkw.. JUMP ARENA to sieć parków rozrywki, którego celem jest propagowanie aktywności fizycznej poprzez zabawę.  JUMP ARENA z powodzeniem działa już w 4 miejscach w Polsce, w Warszawie jest to ich pierwsza lokalizacja. 

Podpisana umowa to efekt realizowanej strategii komercjalizacji obiektu, którego otwarcie zaplanowano na II półrocze 2017 roku. Na powierzchni  12.000 mkw.GLA, znajdą się lokale z asortymentem  głównie pod szeroko pojęte wyposażenie domu,  sport, rozrywkę oraz hobby. Obiekt będzie miejscem wygodnych zakupów dla całej Białołęki, a także obsłuży klientów położonego w bezpośrednim sąsiedztwie  Centrum Handlowego Marywilska 44 w zakresie oferty dla domu.

Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 powstaje na warszawskiej Białołęce,  przy ul.Marywilskiej 44. Obiekt charakteryzuje nowoczesna architektura oraz przestronny parking na ponad 4500 samochodów. Inwestorem Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 jest spółka MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. działająca na polskim rynku w sektorze zarządzania i wynajmu powierzchni komercyjnych, należąca do Grupy Kapitałowej JHM DEVELOPMENT.  Obecnie spółka jest właścicielem Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, działającego od 7 lat na handlowej mapie Warszawy, w którym swoją działalność prowadzi ponad 1300 podmiotów gospodarczych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×