Tu jesteś:

Wzrost przychodów sieci Focus Hotels S.A.

Hotel sieci Focus Hotels w Sopocie

Polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., osiągnęła 9,1 mln PLN przychodów netto w pierwszym kwartale 2018 roku, co stanowi blisko 35 proc. wzrost r/r. Na tak znaczący wzrost, wpływ miały przede wszystkim przejęcie bydgoskiego hotelu Focus Premium Pod Orłem oraz bardzo dobre wyniki sprzedażowe hoteli w Gdańsku i Chorzowie.

Średnie obłożenie (OCC proc.) w pierwszych trzech miesiącach b.r. oscylowało na poziomie 55,55 proc. (+6 proc. r/r), a średni dzienny dochód z pokoju (ADR) wyniósł 149,00 PLN. Wskaźnik RevPAR wzrósł o ponad 10 PLN r/r i w pierwszym kwartale 2018 roku, wynosił 82,77 PLN.  Focus Hotels to obiekty ukierunkowane na obsługę zarówno osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Obecnie, pod marką polskiej sieci, działa dziewięć obiektów zlokalizowanych w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Chorzowie, Inowrocławiu oraz Sopocie o łącznej liczbie 796 pokoi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×