Tu jesteś:

Wyniki sprzedażowe Bouygues Immobilier

Francuski deweloper należący do globalnej Grupy Bouygues Immobilier, zamknął I kwartał 2017 roku ze sprzedażą mieszkań na poziomie 219 lokali, wobec 265 w analogicznym okresie ubiegłego roku. Firma jest obecna w Polsce na trzech rynkach: warszawskim, wrocławskim i poznańskim. W najbliższym czasie planuje również wejść do Krakowa.

- Różnica w wysokości sprzedaży w I kwartale 2017 roku, w stosunku do analogicznego okresu z 2016 roku, wynika bezpośrednio z poziomu stocku. W naszej firmie na początku tego roku było on niższy. Kolejne projekty będą wprowadzone w II i III kwartale. Spodziewamy się, że bieżący rok zakończymy wynikiem jeszcze lepszym niż osiągnięty w 2016. Wówczas sprzedaliśmy 1100 lokali, planujemy wzrost do 1150  – mówi Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier.

W pierwszym kwartale 2017 roku Bouygues Immobilier Polska wprowadził do sprzedaży dwie nowe inwestycje w Warszawie – Linde Residence na Bielanach i Camelie we Włochach, zapewniając tym samym 206 nowych mieszkań na rynku. We Wrocławiu firma podjęła się rewitalizacji kwartału zabudowy w ramach inwestycji Jagiełły 6, dzięki czemu Stolica Dolnego Śląska zyska 69 apartamentów. 

Bouygues Immobilier Polska planuje kolejne nowe inwestycje – m.in. na warszawskiej Pradze i Bielanach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×