Tu jesteś:

Vistula Group: emisja akcji zatwierdzona przez KFN

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Vistula Group w związku z w związku z dopuszczeniem do obrotu na rynku regulowanym GPW akcji serii M – poinformowała spółka w komunikacie.

W drugiej połowie września Vistula Group złożyła do KNF wniosek o wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym 40 mln akcji serii M zaoferowanych i objętych w trybie subskrypcji prywatnej. W połowie sierpnia spółka uplasowała 40 mln akcji serii M i dokonała przydziału 140 tys. obligacji serii D w ramach refinansowania swojego zadłużenia. Akcje zwykłe na okaziciela serii M miały wartość nominalną 0,20 zł każda i cenę emisyjną wynoszącą 0,80 zł. 
 Prospekt emisyjny zostanie opublikowany 14 listopada na stronie internetowej spółki. Oferującym jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.
Vistula Group S.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

Źródło: ISB News

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×