Tu jesteś:

Raiffeisen Polbank sfinansuje inwestycję NY Residence

Inwestor i deweloper projektu NY Residence w Krakowie (ul. Wrocławska 33), spółka Terra Casa S.A., poprzez spółkę celową, podpisała z Raiffeisen Polbankiem umowę kredytową na realizację tej inwestycji. Kredyt pozyskany w Raiffaisen Polbank sfinansuje 70% wartości inwestycji. Pozostała kwota została pokryta ze środków własnych spółki. Zakończenie budowy planowane jest na sierpień 2018 roku.

– O sukcesie nieruchomościowych projektów decydują: funkcjonalność, komfort i lokalizacja. Realizowana inwestycja spełnia wszystkie te kryteria, dlatego chętnie zaangażowaliśmy się w jej finansowanie. Dla naszego banku to jeden z ważniejszych projektów w segmencie nieruchomości na terenie Krakowa – podkreśla Agnieszka Barnaś, Dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej w Raiffeisen Bank Polska.

Powstający budynek nawiązuje do wielkomiejskiego stylu i swobody życia Nowego Jorku. Nowojorskie motywy inspirowane są piosenką Jay’a Z i Alicii Keys „Empire State of Mind”.

NY Residence to 130 mieszkań o wysokim standardzie wykończenia, wyposażonych w najnowsze technologie, 4 lokale użytkowe, 100 miejsc postojowych oraz dwie rowerownie. Autorem projektu jest biuro projektowe Kubatura, projekt wnętrz przygotowała pracownia MJ Animo, a generalnym wykonawcą NY Residence Wrocławska 33 wybrana została firma TK–Bud z Krakowa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×