Tu jesteś:

Podsumowanie marca w działalności MIRBUDu

Marzec w MIRBUD S.A. stał pod znakiem budowy hal magazynowych. W tym miesiącu ruszyły budowy dla dwóch kluczowych, międzynarodowych deweloperów powierzchni komercyjnej: Panattoni Development i MLP Group. Mapa budów została poszerzona o 4 nowe lokalizacje. W Szczecinie i w Gdańsku rozpoczęto inwestycje na rzecz Panattoni Development. W ramach Panattoni Park Gdańsk III w Szadółkach i Panattoni Park Szczecin Załom oraz Panattoni Park Szczecin Trzebusz w Szczecinie powstaną hale magazynowe o łącznej powierzchni około 117 tys. mkw. Natomiast w Gliwicach i w Pruszkowie Mirbud buduje dla MLP Group hale o łącznej powierzchni blisko 47 tys. mkw.

Budowane przez MIRBUD hale magazynowe są dostosowane do potrzeb najemców. Tym razem w MLP Pruszków dla cargo-partner, globalnego operatora logistycznego, przygotowywane zostanie 9,3 tys. mkw., zaś dla Avery Dennison, producenta i dystrybutora etykiet oraz materiałów samoprzylepnych powstanie 13,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Natomiast dla Just In Time Logistics Sp. z o.o. podmiotu świadczącego usługi outsourcingu logistycznego przeznaczone będzie 5 tys. mkw. powierzchni w parku MLP Gliwice.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×