Tu jesteś:

Orion Investment S.A. podlicza zyski w 2017 roku

Grupa Orion Investment S.A., Spółka notowana na GPW w Warszawie, zajmująca się realizacją projektów deweloperskich, wypracowała 7,38 mln zł zysku netto na poziomie skonsolidowanym w 2017 r., a jej przychody netto ze sprzedaży wyniosły 28,79 mln zł. 

Skonsolidowane wyniki finansowe Grupy Orion Investment S.A. w 2017 r. zanotowały wyraźny wzrost w porównaniu do 2016 r., kiedy to zysk netto sięgnął 5,06 mln zł przy przychodach netto ze sprzedaży w wysokości 25,66 mln zł. Podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Orion Investment S.A. realizują inwestycje deweloperskie w segmencie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i jednorodzinnego. Grupa Orion Investment S.A. posiada w swoim portfolio kilka inwestycji realizowanych m.in. w Krakowie, Skawinie oraz Zabierzowie, a prowadzone prace deweloperskie przebiegają zgodnie z harmonogramem i przyjętym planem finansowym. Zarząd Spółki bardzo dobrze ocenia wyniki finansowe osiągnięte w 2017 r. i oczekuje, że dzięki nabytym kompetencjom będzie mógł podtrzymać ich dalszy wzrost w nadchodzących latach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×