Tu jesteś:

Marvipol odstępuje od zakupu akcji Soho Development

Grupa Marvipol oraz akcjonariusze Soho Development S.A. zdecydowali się zakończyć negocjacje ws. zakupu przez Marvipol pakietu akcji Soho Development. O odstąpieniu od transakcji zdecydował brak porozumienia ws. ceny i istotnych warunków transakcji.

- Wobec braku porozumienia ws. kluczowych parametrów transakcji wspólnie z gronem akcjonariuszy Soho Development zdecydowaliśmy o zakończeniu procesu negocjacyjnego. Grupa Marvipol zamierza dalej poszukiwać okazji do skokowego wzrostu skali działalności w segmencie deweloperskim. Obok transakcji zakupu działek budowlanych pod projekty deweloperskie rozważamy również inne inwestycje, które przyniosą nam satysfakcjonujący zwrot na kapitale. Niezmiennie jesteśmy zainteresowani aktywnym udziałem w konsolidacji rynku deweloperskiego, jednak na obecnym etapie nie prowadzimy rozmów w sprawie transakcji typu M&A w branży deweloperskiej – informuje Mariusz Książek, prezes Marvipol S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×