Tu jesteś:

JR Invest liczy na pokaźne zyski

JR Invest S.A., spółka działająca w branży nieruchomości komercyjnych, osiągnęła na poziomie skonsolidowanym 631 tys. zł zysku netto w 1 kw. 2015 r. przy przychodach ze sprzedaży wynoszących 1102 tys. zł.

Spółka liczy, że wejście w branżę OZE pozwoli mu na skokowy wzrost zysków w nadchodzących kwartałach. W analogicznym kw. 2014 r. Grupa Kapitałowa zanotowała sprzedaż w wysokości 1031 tys. zł.

Spółka wypracowując dodatnie wyniki finansowe na podstawowym przedmiocie działalności poszukuje nowych kierunków rozwoju i jednym z nich jest właśnie wejście w branżę Odnawialnych Źródeł Energii. JR INVEST S.A. jest akcjonariuszem spółki Columbus Energy S.A., zajmującej się instalacją systemów fotowoltaicznych oraz innych instalacji OZE dla klienta indywidualnego oraz biznesowego.

W skład Grupy Kapitałowej JR INVEST S.A. wchodzą podmioty działające na rynku nieruchomości komercyjnych. Ich głównym przedmiotem działalności jest nabywanie nieruchomości w atrakcyjnych cenach, a następnie modernizacja oraz zmiana struktury najemców, co pozwala na wzrost generowanych przychodów i uzyskiwanie wyższej kwoty ze sprzedaży tak zrestrukturyzowanych budynków. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r.

 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×